Lunlun’da hazırladığımız buketler gelinlerin isteklerine özel hazırlanıyor.

Aşağıda hazırladığımız buketlerden örnekler görebilirsiniz. Buketlerimizin hazırlandığı mevsimler değişebildiği için burada beğendiğiniz buketleri birebir yapmamız mümkün olmayabilir. Ayrıca siz de bizden şu ana kadar yapmadığımız başka bir buket hazırlamamızı isteyebilirsiniz. Eğer mevcutta bulunan çiçekler bu buketi hazırlamamızı mümkün kılıyorsa neden olmasın.

Bu nedenle bizimle düğününüzden 10-15 gün önce iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Böylece buketinizi mevsime uygun çiçeklerle sizin de istekleriniz doğrultusunda beraber kararlaştırabiliriz.

Gelin buketi fiyatlarımız buketin içinde kullandığımız ürünün çeşitliliği ve kullandığımız çiçek tipine göre 300 TL ile 450 TL+KDV arasında değişiyor, bu fiyata bir adet damat yaka çiçeği de dahil.

Gelin buketinin yanı sıra gelin tacı, bileklik gibi tamamlayıcı aksesuarlar da  hazırlıyoruz. Bu zamana kadar hazırladıklarımızdan bazılarını aşağıda paylaştık. Bize tam olarak nasıl bir taç veya bileklik istediğinizi anlatırsanız size özel bir tane tasarlayabiliriz. Mutlaka buradakilerden biri olmak zorunda değil.

İsteğinize göre gelin buketinizin teslimatını özel gününüzde biz yapabiliyoruz. (semt bazında yol ücretleri için http://www.lunluncicek.com/yolucretleri/ sayfasına göz atabilirsiniz.)

Gelinlerden gelen sorular doğrultusunda buketler ile ilgili bir sıkça sorulan sorular metni hazırladık. Göz atmanızda fayda olabilir.

Siparişiniz veya sorularınız için bizi 0542 425 81 52′den arayabilir ya bilgi@lunluncicek.com ‘a mail atabilirsiniz.

Loading...

Merak Ettikleriniz

Gelin buketleri ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Çiçeklerin mevsimleri olduğu için her buket her mevsim yapılamaz malesef. Bu nedenle seçtiğiniz buketin görselini bize mail atmanızı rica ediyoruz. Biz de içinde kullandığımız çiçeklere göre yapılabilir, yapılamaz yorumu yapıyoruz, ya da mevsimi olmayan çiçeğe
alternatif kullanabileceğimiz buketin havasını değiştirmeyecek bir mevsim çiçeği varsa buna göre bilgi veriyoruz.

Ayrıca yaz aylarında aşırı sıcaklardan dolayı bazı gülleri de bulamama (uçuk pembe, lavanta, kavuniçi vb) riskimiz olabiliyor. Seçtiğiniz bukette böyle bir gül varsa son hafta Salı-Çarşamba günü mutlaka sera teyidi alıp size dönüş yapıyoruz.

www.lunlundavet.com/#/buketler bağlantısından görüntüleyebilirsiniz.
Buketlerimizin fiyatları 300 TL ile 450 TL+KDV arasında değişmektedir.
Buket fiyatının içine 1 adet damat yaka çiçeği de dahildir. Ekstra istenen yaka çiçekleri için adet başına 10 TL+KDV alınmaktadır. (ithal sipariş edilen kala, şakayık, orkide, ortancalar için bu fiyat geçerli değildir.)
Buketin fiyatına yalnızca 1 adet damat yaka çiçeği dahildir. Bileklik ekstra olarak ücretlendirilmektedir. Bileklik adet fiyatı 20,00 TL + KDV’dir.(orkide, şakayık, kala gibi çiçekler için bu fiyat  geçerli değildir)
Seçtiğiniz buketin görselini sağ click ile save as yapıp kendi bilgisayarına save ettikten sonra banudo@gmail.com veya info@lunluncicek.com  adresine mail atabilirsiniz. Ya da sağ klikle resim url’sini kopyala seçeneğini seçip linki bize gönderebilirsiniz.
Bizi en az 15 gün önce aramanızı tavsiye ederiz. Böylelikle ithal ürünlerin siparişini verme süresini kaçırmamış oluruz.
Web sitesinde gördüğünüz çiçekler kesme çiçektir, yapay buket hazırlamıyoruz.
Buketleri verdiğiniz adrese teslim ediyoruz. Aynı gün içinde özellikle hafta sonlarında bir çok gelin buketi siparişimiz olabildiği için genelde buketlerin dağıtımına sabah erken başlayıp, güzergahlara göre dağıtım yapıyoruz ve en geç öğlene kadar dağıtımı bitiriyoruz. Bazı noktalara teslimat ücretimiz olabiliyor. Semtlere göre yol ücretleri için https://lunluncicek.com/yol-ucretleri/ linkine göz atabilirsiniz.
Bazı semtlere yol ücretimiz olabiliyor. Semtlere göre yol ücreti için https://lunluncicek.com/yol-ucretleri/ linkine göz atabilirsiniz. Gelin buketleri için Gebze – Silivri vb çok uzak yerlere teslimat yapmamaktayız.
Evet hazırlıyoruz. Yabancı sitelerden beğendiğiniz buketin görselini ya da hayalinizdeki buketi bizimle paylaşırsanız, yine bukette bulunan çiçeklerin bulunup bulunmadığını veya mevsimine göre hangi çiçekle yapılabileceğini söyleyebiliriz.
Lale, erengül, kala gibi kış çiçekleri yazın istenirse yurtdışından getirilebilir. Fakat kesinlikle önermiyoruz. Lale 30-35 derece sıcaklıkta anında açar ve pörsür. Erengül sıcağı gördüğü anda gövdesinden çürümeye başlar. Kalanın da (laleye göre dayanıklı olmasına rağmen) sıcaktan kenarları buruşuyor, güzel bir görüntü vermiyor. Kala buketi isteyenlere (özellikle beyazını) gerekli uyarıları yapıp ona göre sipariş alıyorum, hatta yedek başka bir buket daha yaptırılmasını öneriyorum. Lale buketini yazın kesinlikle hazırlamıyoruz.
Buketleri daha uzun dayanmaları için, içinde az su olan (sardığımız kumaşa su gelmeyecek şekilde) bir vazoyla teslim ediyoruz. Gün içinde siz de fotoğraf çekimi vb aktiviteler sonrası buketinizi vazosuna koyarak nikah saatine kadar sağlıklı kalmasını sağlayabilirsiniz.
Yaz aylarında sıcaklar yüzünden kargo ile buket gönderiminin riskli olacağını düşünüyoruz. Buketin taşımasını özel yapabilen (klimalı ortamda, üstüne birşey gelmeyecek şekilde) bir kargo şirketi bulabilirsek şehir dışı buket gönderimini de hemen devreye alacağız. Şehir dışı için gelin buketi isteklerini eğer kişi kendisi götürebilecekse hazırlıyoruz. Araba veya uçakla gidebilmesi için uygun şekilde paketleyip teslim ediyoruz.
Buketi isteğe göre genelde saten veya organze kurdele veya doğal ip veya jüt ile sarıyoruz. İsteğinize göre gelinliğinizin dantelinden veya kumaşından parça da kullanabiliriz.

Bazı vintage düğünler için buketi tutma yerine broş da kullanabiliriz, bu durumda bunu sizin tedarik etmenizi rica edeceğiz. Yine isteğinize göre kullandığımız kurdeleyi uzun veya kısa tutabiliriz, saracağımız kumaşın rengine beraber karar verebiliriz.

Yaka çiçeklerini gelin buketinin içinde bulunan ana çiçek, yeşillik ve aksesuarlarla hazırlıyoruz.

Genelde yaka çiçeğindeki çiçeğin rengini seçtiğiniz bukette kullandığımız ton veya tonlardaki çiçeklerle hazırlıyoruz. Ya da isteğe göre yalnızca beyaz da hazırlayabiliyoruz.

Orkide ile hazırlanmış bir buketin  yaka çiçeği de orkide ile olabilir. Kalalı bir  buketin de yaka çiçeği kala ile olabilir.

Bileklikte kullanacağımız çiçeklerin tüm gün susuz dayanabilecek çiçeklerden hazırlanması doğrudur. Bileklik için saten kurdele veya doğal ip üzerine uygulama yapıyoruz. Mümkün olduğunca çiçeğin kafasının da ağır olmaması gerekiyor. Dolayısıyla normal gül yerine mini gül kullanmak daha doğru oluyor. Aynı şekilde krizantem,karanfil gibi çiçekler de bileklikler için uygun ve dayanıklı çiçeklerdir.

Bileklik isteğe göre yapay çiçekle hazırlanabilir. Bu durumda ayrıca fiyatlandırılacaktır.