Lunlun vereceğiniz davetin detaylarını en ince ayrıntısına kadar sizin için düşünür.

Lunlun tarafından hazırlanan düğün organizasyonlarından örnekleri aşağıda görebilirsiniz. Lunlun aynı zamanda bir çiçek atölyesi. Bu nedenle Lunlun olarak vereceğiniz davetin tamamının organizasyonunu veya sizin istediğiniz kısmını üstlenebiliriz.

Biz sizi yansıtacak davet konseptini beraber oluşturmayı tercih ediyoruz. Düğününüz sizin kişiliğinizi yansıtmalı, sizinle bütünleşmelidir. Bu nedenle kalıplaşmış standart paketlerden sunmak yerine öncelikle sizi dinleyip bütçeniz dahilinde olabilecek en yaratıcı ve en şık çözümleri sizler için üretmek istiyoruz.

Gelin buketleri, masa çiçekleri, nedime aksesuarları, düğün konseptinize uyan tak ve gazebolar, mekanı ve konseptinizi tamamlayan fenerler, nikah şekerleri, konseptli basılı malzemeler (menü – karşılama panosu – numeratör), müzik – ses ve ışık, balon, havai fişek ve aklınıza gelebilecek her detayı Lunlun sizin için hazırlar.

Lunlun önce sizi dinler, nasıl bir düğün hayal ettiğinizi anlamaya çalışır. Sonra ön sunum yapar ve genel düğün konseptinizi sizinle belirler.

Düğün organizasyonları ile ilgili çiftlerden gerek Lunlun’a özel gerekse davetin hazırlanmasına ilişkin gelen soruları sizin için Merak Ettikleriniz altında topladık. Mutlaka bir göz atın.

Düğün ve Davetler Hakkında Detaylı Bilgi İstiyorum

Sorularınız ve randevu almak için bizi 0542 425 81 52′den arayabilir ya da bilgi@lunluncicek.com‘a mail atabilirsiniz.

Merak Ettikleriniz

Düğün ve davetler ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Biz öncelikle sizin tarzınızı, zevkinizi anlamaya çalışıyoruz. Hangi renkleri seviyorsunuz, gösterişli bir dekor mu, rustik bir dekor mu tercih ediyorsunuz, davette olmazsa olmazınız neler, bütçeniz yaklaşık olarak nedir, düğün mekanı gibi sorulara yaklaşık cevap aldıktan sonra temanızı ve davetin içeriğini belirliyoruz. Bu aşamada bir ön görüşme yapıp Lunlun’dan veya başka organizasyonlardan görseller üzerinde beraber konuşarak bir yol haritası oluşturuyoruz.
Çiftlerle yaptığımız ilk görüşmeden sonra istekleri ve bütçeleri doğrultusunda kararlaştırdığımız objeler ve çiçeklere ilişkin bir ön sunum yapmaktayız ve mutlaka davetin içeriğini madde madde fiyatlandırmaktayız. Toplu bir bütçe oluşturmaktansa içerik bazında fiyatlama yaparsak davetin içeriğini daha rahat belirleyebileceğimizi düşünüyoruz
Eğer düğün mekanınız ve tarihiniz belliyse mümkün olan en kısa sürede bizimle iletişime geçmeniz düğünün detaylarını oluşturmak için hepimize rahat bir planlama sağlayacaktır. Yine de bir süre vermek gerekirse en az 2- 3 ay öncesi ideal süredir.
Temel kalemlerde prensipte anlaştıktan sonra mutlaka davetin olacağı yeri beraber gezerek nereye nasıl süslemeler yapılacağına birlikte karar veriyoruz.
Evet kendimize ait takların kurulumunu ve süslemesini yapıyoruz, bunun dışında istediğiniz vintage görünümlü doğal takları da sizin için yaratabiliriz. Bazen düğün törenlerinde dinlere özel kullanılan taklar da (chuppah – mandap) bizden istenebiliyor. Bize örnek yollarsanız nasıl yapabileceğimize bir bakarız. Eğer istediğiniz tak bizde yoksa sizin için temin de edebiliriz.
Aklınıza gelebilecek her türlü basılı malzemeyi temanıza uygun olarak çalışıp sizin onayınızı aldıktan sonra bastırabiliriz. Kara tahtaya konseptinizi yansıtacak görseller çizebiliriz. Bu tip materyaller düğünüzün içeriğini zenginleştirecek ve daha size özel hale getirecektir. Yukarıdaki görsellerde bu zamana kadar hazırladığımız basılı malzemelerden örnekler de görebilirsiniz. (pinwheel, pompom, menü, kağıttan yelkenli vb.)
Parti malzemelerini (gözlükler, pankartlar, temalı bayrak zincirleri, fotoğraf çerçeveleri hazır temin edebileceğimiz gibi, size özel olarak biz hazırlayabiliriz. Bu tip ürünlerin de size özel hazırlanması davetinize özgünlük katacaktır.
Bazı mekanlar bu hizmetleri kendi verebiliyor. Eğer mekan davet sahibini bu konuda özgür bırakıyorsa biz düğünün ve çiftin tarzına uygun dj, orkestra, dans grubu ve mekanın ihtiyacına uygun ışık ve ses sistemi alternatiflerini size sunabiliriz.
Eğer bu konuda öneri isterseniz sizin için mekanlarla iletişime geçebiliriz.
 Bu konu mekandan mekana değişiklik gösteriyor. Bu nedenle mekan ile iletişime geçtiğinizde sizin için tedarik ettikleri aksesuarları sormakta fayda var. Mekanın vermediği aksesuarları biz sizin için tedarik edebiliriz.
Düğün gününe özel çiftlerin mekanda veya sabahtan düğüne kadar olan hazırlıklarını fotoğraflayabiliyoruz. Ayrıca davet sırasında fotoğraf çekimi ve baskı konularında da yardımcı olmaktayız. Bu konuda Fotoğraf İşleri menüsüne göz atabilirsiniz.
LCV hizmeti verebiliyoruz. Detaylar için bizimle iletişime geçin.